Tootekood: DJNR3015-6R8
Tootja: FERROCORE
Tootja tootekood: DJNR3015-6R8
  • Mounting
  • Resistance
  • Tolerance
  • Operating current
  • Body dimensions
  • Inductance
  • Type of inductor
  • Saturation current
Seda kombinatsiooni ei eksisteeri.
Lisa ostukorvi
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Inductor: wire; SMD; 6.8uH; Ioper: 900mA; 211mΩ; 3x3x1.5mm; ±20%
Mounting SMD
Resistance 211mΩ
Tolerance ±20%
Operating current 900mA
Body dimensions 3x3x1.5mm
Inductance 6.8µH
Type of inductor wire
Saturation current 900mA