DJNR4018-150-S
Tootja: FERROCORE
Tootja tootekood: DJNR4018-150-S
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Inductor: wire; SMD; 15uH; Ioper: 850mA; 210mΩ; 4x4x1.8mm; ±20%
| Mounting | SMD |
| Resistance | 210mΩ |
| Tolerance | ±20% |
| Operating current | 850mA |
| Body dimensions | 4x4x1.8mm |
| Inductance | 15µH |
| Type of inductor | wire |
| Saturation current | 1.1A |