DJNR4018-1R0-S
Tootja: FERROCORE
Tootja tootekood: DJNR4018-1R0-S
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Inductor: wire; SMD; 1uH; Ioper: 3.2A; 27mΩ; 4x4x1.8mm; ±30%; Isat: 4A
| Mounting | SMD |
| Resistance | 27mΩ |
| Tolerance | ±30% |
| Operating current | 3.2A |
| Body dimensions | 4x4x1.8mm |
| Inductance | 1µH |
| Type of inductor | wire |
| Saturation current | 4A |