Tootekood: DJNR4018-220-S
Tootja: FERROCORE
Tootja tootekood: DJNR4018-220-S
  • Mounting
  • Resistance
  • Tolerance
  • Operating current
  • Body dimensions
  • Inductance
  • Type of inductor
  • Saturation current
Seda kombinatsiooni ei eksisteeri.
Lisa ostukorvi
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Inductor: wire; SMD; 22uH; Ioper: 720mA; 290mΩ; 4x4x1.8mm; ±20%
Mounting SMD
Resistance 290mΩ
Tolerance ±20%
Operating current 720mA
Body dimensions 4x4x1.8mm
Inductance 22µH
Type of inductor wire
Saturation current 900mA