DJNR4018-221-S
Tootja: FERROCORE
Tootja tootekood: DJNR4018-221-S
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Inductor: wire; SMD; 220uH; Ioper: 170mA; 4Ω; 4x4x1.8mm; ±20%
| Mounting | SMD |
| Resistance | 4Ω |
| Tolerance | ±20% |
| Operating current | 170mA |
| Body dimensions | 4x4x1.8mm |
| Inductance | 220µH |
| Type of inductor | wire |
| Saturation current | 275mA |