Tootekood: DJNR4018-2R2-S
Tootja: FERROCORE
Tootja tootekood: DJNR4018-2R2-S
Lisa ostukorvi
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Inductor: wire; SMD; 2.2uH; Ioper: 2.2A; 42mΩ; 4x4x1.8mm; ±20%
Mounting SMD
Resistance 42mΩ
Tolerance ±20%
Operating current 2.2A
Body dimensions 4x4x1.8mm
Inductance 2.2µH
Type of inductor wire
Saturation current 3A