DJNR4018-3R3-S
Tootja: FERROCORE
Tootja tootekood: DJNR4018-3R3-S
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Inductor: wire; SMD; 3.3uH; Ioper: 2A; 55mΩ; 4x4x1.8mm; ±20%
| Mounting | SMD |
| Resistance | 55mΩ |
| Tolerance | ±20% |
| Operating current | 2A |
| Body dimensions | 4x4x1.8mm |
| Inductance | 3.3µH |
| Type of inductor | wire |
| Saturation current | 2.3A |