Tootekood: DJNR4018-680-S
Tootja: FERROCORE
Tootja tootekood: DJNR4018-680-S
  • Mounting
  • Resistance
  • Tolerance
  • Operating current
  • Body dimensions
  • Inductance
  • Type of inductor
  • Saturation current
Seda kombinatsiooni ei eksisteeri.
Lisa ostukorvi
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Inductor: wire; SMD; 68uH; Ioper: 320mA; 1Ω; 4x4x1.8mm; ±20%
Mounting SMD
Resistance
Tolerance ±20%
Operating current 320mA
Body dimensions 4x4x1.8mm
Inductance 68µH
Type of inductor wire
Saturation current 520mA