Tootekood: DJNR5020-100-S
Tootja: FERROCORE
Tootja tootekood: DJNR5020-100-S
  • Mounting
  • Resistance
  • Tolerance
  • Operating current
  • Body dimensions
  • Inductance
  • Type of inductor
  • Saturation current
Seda kombinatsiooni ei eksisteeri.
Lisa ostukorvi
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Inductor: wire; SMD; 10uH; Ioper: 1.45A; 120mΩ; 4.9x4.9x2mm; ±20%
Mounting SMD
Resistance 120mΩ
Tolerance ±20%
Operating current 1.45A
Body dimensions 4.9x4.9x2mm
Inductance 10µH
Type of inductor wire
Saturation current 1.3A