Tootekood: DJNR5020-6R8-S
Tootja: FERROCORE
Tootja tootekood: DJNR5020-6R8-S
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Inductor: wire; SMD; 6.8uH; Ioper: 1.65A; 90mΩ; 4.9x4.9x2mm; ±20%
Mounting SMD
Resistance 90mΩ
Tolerance ±20%
Operating current 1.65A
Body dimensions 4.9x4.9x2mm
Inductance 6.8µH
Type of inductor wire
Saturation current 1.6A