Tootekood: DJNR5040-3R3-S
Tootja: FERROCORE
Tootja tootekood: DJNR5040-3R3-S
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Inductor: wire; SMD; 3.3uH; Ioper: 3.3A; 27mΩ; 4.9x4.9x4.1mm; ±30%
Mounting SMD
Resistance 27mΩ
Tolerance ±30%
Operating current 3.3A
Body dimensions 4.9x4.9x4.1mm
Inductance 3.3µH
Type of inductor wire
Saturation current 4A