Tootekood: DJNR6028-0R9-S
Tootja: FERROCORE
Tootja tootekood: DJNR6028-0R9-S
  • Mounting
  • Resistance
  • Tolerance
  • Operating current
  • Body dimensions
  • Inductance
  • Type of inductor
  • Saturation current
Seda kombinatsiooni ei eksisteeri.
Lisa ostukorvi
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Inductor: wire; SMD; 0.9uH; Ioper: 4.6A; 13mΩ; 6x6x2.8mm; ±30%
Mounting SMD
Resistance 13mΩ
Tolerance ±30%
Operating current 4.6A
Body dimensions 6x6x2.8mm
Inductance 900nH
Type of inductor wire
Saturation current 6.7A