Tootekood: DJNR6028-101-S
Tootja: FERROCORE
Tootja tootekood: DJNR6028-101-S
Lisa ostukorvi
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Inductor: wire; SMD; 100uH; Ioper: 660mA; 600mΩ; 6x6x2.8mm; ±20%
Mounting SMD
Resistance 600mΩ
Tolerance ±20%
Operating current 660mA
Body dimensions 6x6x2.8mm
Inductance 100µH
Type of inductor wire
Saturation current 650mA