Tootekood: DJNR6028-1R5-S
Tootja: FERROCORE
Tootja tootekood: DJNR6028-1R5-S
Lisa ostukorvi
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Inductor: wire; SMD; 1.5uH; Ioper: 4.2A; 16mΩ; 6x6x2.8mm; ±30%
Mounting SMD
Resistance 16mΩ
Tolerance ±30%
Operating current 4.2A
Body dimensions 6x6x2.8mm
Inductance 1.5µH
Type of inductor wire
Saturation current 5.1A