Tootekood: DJNR6028-2R2-S
Tootja: FERROCORE
Tootja tootekood: DJNR6028-2R2-S
Lisa ostukorvi
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Inductor: wire; SMD; 2.2uH; Ioper: 3.7A; 20mΩ; 6x6x2.8mm; ±30%
Mounting SMD
Resistance 20mΩ
Tolerance ±30%
Operating current 3.7A
Body dimensions 6x6x2.8mm
Inductance 2.2µH
Type of inductor wire
Saturation current 4.2A