Tootekood: DJNR6028-3R0-S
Tootja: FERROCORE
Tootja tootekood: DJNR6028-3R0-S
Lisa ostukorvi
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Inductor: wire; SMD; 3uH; Ioper: 3.4A; 23mΩ; 6x6x2.8mm; ±30%
Mounting SMD
Resistance 23mΩ
Tolerance ±30%
Operating current 3.4A
Body dimensions 6x6x2.8mm
Inductance 3µH
Type of inductor wire
Saturation current 3.6A