Tootekood: DJNR6028-4R7-S
Tootja: FERROCORE
Tootja tootekood: DJNR6028-4R7-S
Lisa ostukorvi
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Inductor: wire; SMD; 4.7uH; Ioper: 3A; 31mΩ; 6x6x2.8mm; ±20%
Mounting SMD
Resistance 31mΩ
Tolerance ±20%
Operating current 3A
Body dimensions 6x6x2.8mm
Inductance 4.7µH
Type of inductor wire
Saturation current 2.7A