Tootekood: DJNR6045-100-S
Tootja: FERROCORE
Tootja tootekood: DJNR6045-100-S
Lisa ostukorvi
Spetsifikatsioon tootele Inductor: wire; SMD; 10uH; Ioper: 2.4A; 46mΩ; 6x6x4.5mm; ±20%
Mounting SMD
Resistance 46mΩ
Tolerance ±20%
Operating current 2.4A
Body dimensions 6x6x4.5mm
Inductance 10µH
Type of inductor wire
Saturation current 3.1A