Tootekood: DJNR6045-1R0-S
Tootja: FERROCORE
Tootja tootekood: DJNR6045-1R0-S
Lisa ostukorvi
Spetsifikatsioon tootele Inductor: wire; SMD; 1uH; Ioper: 4.5A; 14mΩ; 6x6x4.5mm; ±30%
Mounting SMD
Resistance 14mΩ
Tolerance ±30%
Operating current 4.5A
Body dimensions 6x6x4.5mm
Inductance 1µH
Type of inductor wire
Saturation current 9.8A