Tootekood: DJNR6045-1R8-S
Tootja: FERROCORE
Tootja tootekood: DJNR6045-1R8-S
Lisa ostukorvi
Spetsifikatsioon tootele Inductor: wire; SMD; 1.8uH; Ioper: 3.9A; 19mΩ; 6x6x4.5mm; ±30%
Mounting SMD
Resistance 19mΩ
Tolerance ±30%
Operating current 3.9A
Body dimensions 6x6x4.5mm
Inductance 1.8µH
Type of inductor wire
Saturation current 7.2A