Tootekood: DJNR6045-330-S
Tootja: FERROCORE
Tootja tootekood: DJNR6045-330-S
Lisa ostukorvi
Spetsifikatsioon tootele Inductor: wire; SMD; 33uH; Ioper: 1.4A; 141mΩ; 6x6x4.5mm; ±20%
Mounting SMD
Resistance 141mΩ
Tolerance ±20%
Operating current 1.4A
Body dimensions 6x6x4.5mm
Inductance 33µH
Type of inductor wire
Saturation current 1.65A