Tootekood: DJNR6045-3R0
Tootja: FERROCORE
Tootja tootekood: DJNR6045-3R0
Lisa ostukorvi
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Inductor: wire; SMD; 3uH; Ioper: 4A; 31.2mΩ; 6x5.9x4.5mm; ±30%
Mounting SMD
Resistance 31.2mΩ
Tolerance ±30%
Operating current 4A
Body dimensions 6x5.9x4.5mm
Inductance 3µH
Type of inductor wire
Saturation current 5A