Tootekood: DJNR6045-3R0-S
Tootja: FERROCORE
Tootja tootekood: DJNR6045-3R0-S
Lisa ostukorvi
Spetsifikatsioon tootele Inductor: wire; SMD; 3uH; Ioper: 3.3A; 24mΩ; 6x6x4.5mm; ±30%
Mounting SMD
Resistance 24mΩ
Tolerance ±30%
Operating current 3.3A
Body dimensions 6x6x4.5mm
Inductance 3µH
Type of inductor wire
Saturation current 5.6A