DJNR6045-3R0-S
Tootja: FERROCORE
Tootja tootekood: DJNR6045-3R0-S
Spetsifikatsioon tootele Inductor: wire; SMD; 3uH; Ioper: 3.3A; 24mΩ; 6x6x4.5mm; ±30%
| Mounting | SMD |
| Resistance | 24mΩ |
| Tolerance | ±30% |
| Operating current | 3.3A |
| Body dimensions | 6x6x4.5mm |
| Inductance | 3µH |
| Type of inductor | wire |
| Saturation current | 5.6A |