Tootekood: DJNR6045-4R7
Tootja: FERROCORE
Tootja tootekood: DJNR6045-4R7
Lisa ostukorvi
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Inductor: wire; SMD; 4.7uH; Ioper: 3.7A; 40.3mΩ; 6x5.9x4.5mm; ±20%
Mounting SMD
Resistance 40.3mΩ
Tolerance ±20%
Operating current 3.7A
Body dimensions 6x5.9x4.5mm
Inductance 4.7µH
Type of inductor wire
Saturation current 4A