DJNR6045-4R7
Tootja: FERROCORE
Tootja tootekood: DJNR6045-4R7
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Inductor: wire; SMD; 4.7uH; Ioper: 3.7A; 40.3mΩ; 6x5.9x4.5mm; ±20%
| Mounting | SMD |
| Resistance | 40.3mΩ |
| Tolerance | ±20% |
| Operating current | 3.7A |
| Body dimensions | 6x5.9x4.5mm |
| Inductance | 4.7µH |
| Type of inductor | wire |
| Saturation current | 4A |