Tootekood: DJNR6045-6R8
Tootja: FERROCORE
Tootja tootekood: DJNR6045-6R8
Lisa ostukorvi
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Inductor: wire; SMD; 6.8uH; Ioper: 3.5A; 49.4mΩ; 6x5.9x4.5mm; ±20%
Mounting SMD
Resistance 49.4mΩ
Tolerance ±20%
Operating current 3.5A
Body dimensions 6x5.9x4.5mm
Inductance 6.8µH
Type of inductor wire
Saturation current 3.8A