Tootekood: DJNR8040-101
Tootja: FERROCORE
Tootja tootekood: DJNR8040-101
  • Mounting
  • Resistance
  • Tolerance
  • Operating current
  • Body dimensions
  • Inductance
  • Type of inductor
  • Saturation current
Seda kombinatsiooni ei eksisteeri.
Lisa ostukorvi
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Inductor: wire; SMD; 101uH; Ioper: 1.1A; 377mΩ; 8x8x4.2mm; ±20%
Mounting SMD
Resistance 377mΩ
Tolerance ±20%
Operating current 1.1A
Body dimensions 8x8x4.2mm
Inductance 101µH
Type of inductor wire
Saturation current 1.1A