Tootekood: DJNR8040-150
Tootja: FERROCORE
Tootja tootekood: DJNR8040-150
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Inductor: wire; SMD; 15uH; Ioper: 2.8A; 61.1mΩ; 8x8x4.2mm; ±20%
Mounting SMD
Resistance 61.1mΩ
Tolerance ±20%
Operating current 2.8A
Body dimensions 8x8x4.2mm
Inductance 15µH
Type of inductor wire
Saturation current 3A