Tootekood: DJNR8040-470
Tootja: FERROCORE
Tootja tootekood: DJNR8040-470
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Inductor: wire; SMD; 47uH; Ioper: 1.75A; 176.8mΩ; 8x8x4.2mm; ±20%
Mounting SMD
Resistance 176.8mΩ
Tolerance ±20%
Operating current 1.75A
Body dimensions 8x8x4.2mm
Inductance 47µH
Type of inductor wire
Saturation current 1.9A