Tootekood: DJNR8040-4R7
Tootja: FERROCORE
Tootja tootekood: DJNR8040-4R7
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Inductor: wire; SMD; 4.7uH; Ioper: 4.6A; 23.4mΩ; 8x8x4.2mm; ±20%
Mounting SMD
Resistance 23.4mΩ
Tolerance ±20%
Operating current 4.6A
Body dimensions 8x8x4.2mm
Inductance 4.7µH
Type of inductor wire
Saturation current 5.5A