Tootekood: DL4N-1000
Tootja: FERROCORE
Tootja tootekood: DL4N-1000
  • Mounting
  • Resistance
  • Operating current
  • Inductance
  • Type of inductor
  • Inductor application
  • Inductor features
  • Inductor features
Seda kombinatsiooni ei eksisteeri.
Lisa ostukorvi
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Inductor: wire; SMD; 1000uH; 50mA; 25Ω
Mounting SMD
Resistance 25Ω
Operating current 50mA
Inductance 1mH