Tootekood: DLG-0403-2R2
Tootja: FERROCORE
Tootja tootekood: DLG-0403-2R2
  • Mounting
  • Resistance
  • Operating current
  • Inductance
  • Type of inductor
  • Inductor application
  • Inductor features
Seda kombinatsiooni ei eksisteeri.
Lisa ostukorvi
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Inductor: wire; SMD; 0403; 2.2uH; 1.75A; 0.07Ω
Mounting SMD
Resistance 70mΩ
Operating current 1.75A
Inductance 2.2µH