Tootekood: DLG-0403-470
Tootja: FERROCORE
Tootja tootekood: DLG-0403-470
  • Mounting
  • Resistance
  • Operating current
  • Inductance
  • Type of inductor
  • Inductor application
  • Inductor features
Seda kombinatsiooni ei eksisteeri.
Lisa ostukorvi
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Inductor: wire; SMD; 0403; 47uH; 0.44A; 0.84Ω
Mounting SMD
Resistance 840mΩ
Operating current 440mA
Inductance 47µH