Tootekood: DLG-0403-4R7
Tootja: FERROCORE
Tootja tootekood: DLG-0403-4R7
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Inductor: wire; SMD; 0403; 4.7uH; 1.15A; 0.11Ω
Mounting SMD
Resistance 110mΩ
Operating current 1.15A
Inductance 4.7µH