Tootekood: DLG-0403-6R8
Tootja: FERROCORE
Tootja tootekood: DLG-0403-6R8
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Inductor: wire; SMD; 0403; 6.8uH; 0.95A; 0.13Ω
Mounting SMD
Resistance 130mΩ
Operating current 950mA
Inductance 6.8µH