Tootekood: DLG-0504-101
Tootja: FERROCORE
Tootja tootekood: DLG-0504-101
  • Mounting
  • Resistance
  • Operating current
  • Inductance
  • Type of inductor
  • Inductor application
  • Inductor features
Seda kombinatsiooni ei eksisteeri.
Lisa ostukorvi
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Inductor: wire; SMD; 0504; 100uH; 0.52A; 0.7Ω
Mounting SMD
Resistance 700mΩ
Operating current 520mA
Inductance 100µH