Tootekood: DLG-0504-121
Tootja: FERROCORE
Tootja tootekood: DLG-0504-121
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Inductor: wire; SMD; 0504; 120uH; 0.48A; 0.93Ω
Mounting SMD
Resistance 930mΩ
Operating current 480mA
Inductance 120µH