Tootekood: DLG-0504-220
Tootja: FERROCORE
Tootja tootekood: DLG-0504-220
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Inductor: wire; SMD; 0504; 22uH; 1.11A; 0.18Ω
Mounting SMD
Resistance 180mΩ
Operating current 1.11A
Inductance 22µH