Tootekood: DLG-0504-221
Tootja: FERROCORE
Tootja tootekood: DLG-0504-221
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Inductor: wire; SMD; 0504; 220uH; 0.35A; 1.57Ω
Mounting SMD
Resistance 1.57Ω
Operating current 350mA
Inductance 220µH