Tootekood: DLG-0504-3R3
Tootja: FERROCORE
Tootja tootekood: DLG-0504-3R3
  • Mounting
  • Resistance
  • Operating current
  • Inductance
  • Type of inductor
  • Inductor application
  • Inductor features
Seda kombinatsiooni ei eksisteeri.
Lisa ostukorvi
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Inductor: wire; SMD; 0504; 3.3uH; 2A; 0.045Ω
Mounting SMD
Resistance 45mΩ
Operating current 2A
Inductance 3.3µH