Tootekood: DLG-0504-6R8
Tootja: FERROCORE
Tootja tootekood: DLG-0504-6R8
  • Mounting
  • Resistance
  • Operating current
  • Inductance
  • Type of inductor
  • Inductor application
  • Inductor features
Seda kombinatsiooni ei eksisteeri.
Lisa ostukorvi
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Inductor: wire; SMD; 0504; 6.8uH; 1.6A; 0.06Ω
Mounting SMD
Resistance 60mΩ
Operating current 1.6A
Inductance 6.8µH