Tootekood: DLG-0705-100
Tootja: FERROCORE
Tootja tootekood: DLG-0705-100
  • Mounting
  • Resistance
  • Operating current
  • Inductance
  • Type of inductor
  • Inductor application
  • Inductor features
Seda kombinatsiooni ei eksisteeri.
Lisa ostukorvi
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Inductor: wire; SMD; 0705; 10uH; 2.3A; 0.07Ω
Mounting SMD
Resistance 70mΩ
Operating current 2.3A
Inductance 10µH