Tootekood: DLG-0705-180
Tootja: FERROCORE
Tootja tootekood: DLG-0705-180
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Inductor: wire; SMD; 0705; 18uH; 1.6A; 0.1Ω
Mounting SMD
Resistance 100mΩ
Operating current 1.6A
Inductance 18µH