Tootekood: DLG-0705-181
Tootja: FERROCORE
Tootja tootekood: DLG-0705-181
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Inductor: wire; SMD; 0705; 180uH; 0.51A; 0.71Ω
Mounting SMD
Resistance 710mΩ
Operating current 510mA