Tootekood: DLG-0705-221
Tootja: FERROCORE
Tootja tootekood: DLG-0705-221
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Inductor: wire; SMD; 0705; 220uH; 0.49A; 0.96Ω
Mounting SMD
Resistance 960mΩ
Operating current 490mA
Inductance 220µH