Tootekood: DLG-0705-330
Tootja: FERROCORE
Tootja tootekood: DLG-0705-330
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Inductor: wire; SMD; 0705; 33uH; 1.2A; 0.13Ω
Mounting SMD
Resistance 130mΩ
Operating current 1.2A
Inductance 33µH