Tootekood: DLG-0705-331
Tootja: FERROCORE
Tootja tootekood: DLG-0705-331
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Inductor: wire; SMD; 0705; 330uH; 0.4A; 1.26Ω
Mounting SMD
Resistance 1.26Ω
Operating current 400mA
Inductance 330µH