Tootekood: DLG-0705-470
Tootja: FERROCORE
Tootja tootekood: DLG-0705-470
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Inductor: wire; SMD; 0705; 47uH; 1.1A; 0.18Ω
Mounting SMD
Resistance 180mΩ
Operating current 1.1A
Inductance 47µH