Tootekood: DLG-0705-471
Tootja: FERROCORE
Tootja tootekood: DLG-0705-471
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Inductor: wire; SMD; 0705; 470uH; 0.34A; 1.96Ω
Mounting SMD
Resistance 1.96Ω
Operating current 340mA
Inductance 470µH